ID: 2788
Kantoorruimte te huur aan de Europalaan 28d in Den Bosch
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Het prominente kantoorgebouw is op een goed zichtbare locatie aan de A2 gelegen. Het kantoorpand in Den Bosch heeft een totale oppervlakte van 7.500 m2 kantoorruimte, waarvan er circa 3.100 m2 kantoorruimte nog beschikbaar is voor verhuur. Deelverhuur is mogelijk vanaf 21 m2. Het kantoor kenmerkt zich door zijn sociale hart. De centrale ruimte is ingericht als ontmoetingsplek voor ondernemers. Tevens bevinden zich hier de vergaderfaciliteiten en de volledig ingerichte kantoorruimte. Dit is de ultieme netwerklocatie voor werkend Brabant met kantoorruimte en services voor flexwerkers, ZZP'ers, MKB en multinationals.
Bent u op zoek naar kantoorruimte? Op Flexas.nl vindt u het grootste kantooraanbod van Nederland. Wij helpen huurders geheel gratis bij het vinden van het meest geschikte kantoor in heel Nederland. Hulp nodig tijdens het zoeken? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
We bieden de volgende type kantoren aan:
- 5 m² tot 5.000 m²
- Afgesloten kantoorruimte
- Gedeelde kantoorruimte
- Business center
- Coworking space
- Bedrijfsverzamelgebouw
- Conventionele kantoren
- Vaste huurcontracten of flexibele huurcontracten
Heeft u vragen of wilt u een kantoor vrijblijvend bezichtigen? Neem vrijblijvend contact met ons op. Onze kantoorruimte-specialisten kunnen u alles vertellen over de mogelijkheden voor uw bedrijf.